V3PAN50-M3/I
Numer produktu DigiKey
V3PAN50-M3/ITR-ND - Taśma i szpula (TR)
V3PAN50-M3/ICT-ND - Taśma cięta (CT)
V3PAN50-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V3PAN50-M3/I
Opis
DIODE SCHOTTKY 50V 3A DO221BC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 50 V 3A Montaż powierzchniowy DO-221BC (SMPA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
V3PAN50-M3/I Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
600 µA @ 50 V
Seria
Pojemność przy Vr, F
480pF przy 4V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-221BC (SMPA)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
50 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
540 mV @ 3 A