IPB027N10N3GATMA1
Numer produktu DigiKey
IPB027N10N3GATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IPB027N10N3GATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
IPB027N10N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPB027N10N3GATMA1
Opis
MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 120A (Tc) 300W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TO263-3
Modele EDA/CAD
IPB027N10N3GATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 275µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
206 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
14800 pF @ 50 V
Straty mocy (maks.)
300W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 155°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO263-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,7mOhm przy 100A, 10V