G125-FC11605L0-0300F
Numer produktu DigiKey
952-2765-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FC11605L0-0300F
Opis
1.25MM F/F 16POS 26AWG 300MM
Szczegółowy opis
16 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Długość
0,984' (300,00mm, 11,81")