G125-MS11605L0P
Numer produktu DigiKey
952-2444-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MS11605L0P
Opis
CONN HEADER SMD 16POS 1.25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 16 pozycja 0,049" (1,25mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-MS11605L0P Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Wysokość izolacji
0,193" (4,90mm)
Opakowanie
Listwa
Typ kształt
Cylindryczne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Brąz fosforowy
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Liczba pozycji
Funkcje
Montaż nasadowy, zatrzymanie lutu
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Zielone
Styl
Prąd znamionowy (A)
2A na styk
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Wysokości stosu z matami
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm