G125-MS11605L2R
Numer produktu DigiKey
952-G125-MS11605L2RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
952-G125-MS11605L2RCT-ND - Taśma cięta (CT)
952-G125-MS11605L2RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
G125-MS11605L2R
Opis
CONN HDR VERT 16POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 16 pozycja 0,049" (1,25mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-MS11605L2R Modele
Kategoria
Wysokość izolacji
0,193" (4,90mm)
Prod.
Typ kształt
Cylindryczne
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ złącza
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ styku
Wtyk męski
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Raster - powierzchnie współpracujące
Funkcje
Blokada płytki
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Liczba rzędów
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Kolor izolacji
Czarne
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
2A
Styl
Napięcie znamionowe
450V~/=
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Wysokości stosu z matami
7,23mm, 7,31mm