G125-FC11605L0-0150L
Numer produktu DigiKey
952-4184-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FC11605L0-0150L
Opis
1.25MM F/L 16POS 26AWG 150MM
Szczegółowy opis
16 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")