EAST1005RA0
Numer produktu DigiKey
1080-EAST1005RA0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1080-EAST1005RA0CT-ND - Taśma cięta (CT)
1080-EAST1005RA0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EAST1005RA0
Opis
LED RED CLEAR 2SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 626nm Wskaźniki LED - dyskretne 2V 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
EAST1005RA0 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2V
Prod.
Prąd - próby
10mA
Kolor
Długość fali - dominująca
Długość fali - szczytowa
632nm
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
1,00mm x 0,50mm (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,45mm
Rozmiar soczewki
1,00mm x 0,50mm