EAST10052GA0
Numer produktu DigiKey
1080-1557-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1080-1557-1-ND - Taśma cięta (CT)
1080-1557-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EAST10052GA0
Opis
LED GREEN CLEAR 2SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zielone Wskaźniki LED - dyskretne 2,95V 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EAST10052GA0 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,95V
Prod.
Prąd - próby
5mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - szczytowa
518nm
Konfiguracja
Standard
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa dostawcy urządzenia
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Rozmiar / wymiar
1,00mm x 0,50mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Prostokątne z płaską górną częścią
Wysokość (maks.)
0,25mm
Rozmiar soczewki
1,00mm x 0,50mm