EAST1005GA1
Numer produktu DigiKey
1080-EAST1005GA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1080-EAST1005GA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
1080-EAST1005GA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EAST1005GA1
Opis
LED YLW-GRN CLEAR 2SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Żółte-zielone 574nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,05V 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
EAST1005GA1 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,05V
Prod.
Prąd - próby
20mA
Kolor
Długość fali - dominująca
Długość fali - szczytowa
575nm
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
1,00mm x 0,50mm (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,45mm
Rozmiar soczewki
1,00mm x 0,50mm