TPX207125MT-7325C1
Numer produktu DigiKey
445-TPX207125MT-7325C1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
445-TPX207125MT-7325C1CT-ND - Taśma cięta (CT)
445-TPX207125MT-7325C1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPX207125MT-7325C1
Opis
MULTILAYER TPX FOR 617-1606/2400
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diplekser RF Triplekser 617MHz - 960MHz, 1,164GHz - 1,249GHz, 1,559GHz - 1,606GHz / 5,15GHz - 7,125GHz 0805 (2012 metryczne), 6 podkładek PC
Kategoria
Pasma częstotliwości (niska / wysoka)
617MHz - 960MHz, 1,164GHz - 1,249GHz, 1,559GHz - 1,606GHz / 5,15GHz - 7,125GHz