Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
38.4 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 2,8V - 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG2520SMN 38.4000M-MCGNNM3
Numer produktu DigiKey
114-TG2520SMN38.4000M-MCGNNM3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-TG2520SMN38.4000M-MCGNNM3CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-TG2520SMN38.4000M-MCGNNM3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TG2520SMN 38.4000M-MCGNNM3
Opis
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±500ppb
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
1,8mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Wyjście
Obcięta sinusoida
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
2,8V - 3,3V