TG2520SMN 38.4000M-MCGNNM5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
38.4 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 2,8V - 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG2520SMN 38.4000M-MCGNNM5
Numer produktu DigiKey
114-TG2520SMN38.4000M-MCGNNM5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TG2520SMN 38.4000M-MCGNNM5
Opis
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,8V - 3,3V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
1,8mA
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)