TYETBLSANF-38.400000
Numer produktu DigiKey
1664-TYETBLSANF-38.400000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1664-TYETBLSANF-38.400000CT-ND - Taśma cięta (CT)
1664-TYETBLSANF-38.400000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TYETBLSANF-38.400000
Opis
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38.4 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 2,8V - 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,8V - 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±1ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
2,5mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)