TG2016SMN 38.4000M-MCGNNM0
Numer produktu DigiKey
114-TG2016SMN38.4000M-MCGNNM0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-TG2016SMN38.4000M-MCGNNM0CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-TG2016SMN38.4000M-MCGNNM0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TG2016SMN 38.4000M-MCGNNM0
Opis
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SMD
Szczegółowy opis
38.4 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 1,7V - 3,63V 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TG2016SMN 38.4000M-MCGNNM0 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
1,8mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,029" (0,73mm)
Wyjście
Obcięta sinusoida
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
1,7V - 3,63V