TG2016SMN 38.4000M-MCGNNM3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TG2016SMN 38.4000M-MCGNNM3 |
Opis | XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ CSWV SM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 38.4 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 2,8V - 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TG2016SMN 38.4000M-MCGNNM3 Modele |
Kategoria | Napięcie - zasilania 2,8V - 3,3V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±500ppb |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - zasilania (maks.) 1,8mA |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezonator bazowy | Obudowa / skrzynia 4-SMD, brak odprowadzenia |
Typ | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (2x1,6) |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Wyjście Obcięta sinusoida | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,029" (0,73mm) |