7Z-38.400MBG-T
Numer produktu DigiKey
887-2053-2-ND - Taśma i szpula (TR)
887-2053-1-ND - Taśma cięta (CT)
887-2053-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
7Z-38.400MBG-T
Opis
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38.4 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±500ppb
Seria
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
2mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)