MC-306 32.7680K-AX PURE SN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 50
W magazynie: 671
W magazynie: 48 419
W magazynie: 398
Arkusz danych
Arkusz danych
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 12,5pF 35 kOhms 4-SOJ, skok rowka 5,50mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MC-306 32.7680K-AX PURE SN
Numer produktu DigiKey
114-MC-30632.7680K-AXPURESNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MC-306 32.7680K-AX PURE SN
Opis
CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35 kOhms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SOJ
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,126" (8,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,100" (2,54mm)
Pojemność obciążenia
12,5pF