MC-306 32.7680K-A5:ROHS
Numer produktu DigiKey
SER4096TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SER4096CT-ND - Taśma cięta (CT)
SER4096DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MC-306 32.7680K-A5:ROHS
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 12,5pF 35 kOhms 4-SOJ, skok rowka 5,50mm
Modele EDA/CAD
MC-306 32.7680K-A5:ROHS Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35 kOhms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SOJ
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,126" (8,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,100" (2,54mm)
Pojemność obciążenia
12,5pF