MC-306 32.7680K-A0:ROHS | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MC-306 32.7680K-A0:ROHS |
Opis | CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 32.768 kHz ±20ppm Kryształy 12,5pF 35 kOhms 4-SOJ, skok rowka 5,50mm |
Modele EDA/CAD | MC-306 32.7680K-A0:ROHS Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 35 kOhms |
Prod. | Tryb roboczy Podstawowy |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia |
Typ kHz Kryształ (kamerton) | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SOJ |
Częstotliwość 32.768 kHz | Rozmiar / wymiar 0,315" x 0,126" (8,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±20ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,100" (2,54mm) |
Pojemność obciążenia 12,5pF |