ECS-250-18-33-JTN-TR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
ECS Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
Abracon LLC
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Raltron Electronics
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 944
Odpowiednik parametryczny
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 85
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 200
Raltron Electronics
EPSON
25 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia