FL2500496Q
Numer produktu DigiKey
FL2500496QDI-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FL2500496Q
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 19PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±20ppm Kryształy 19pF 30 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
25 MHz
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,78mm)
Pojemność obciążenia
19pF