E3X250181X09
Numer produktu DigiKey
283-E3X250181X09TR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-E3X250181X09CT-ND - Taśma cięta (CT)
283-E3X250181X09DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
E3X250181X09
Opis
CRYSTAL 3225 25MHZ 18PF 10PPM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±10ppm Kryształy 18pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)