Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 12 019
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 985
Arkusz danych
Jauch Quartz
25 MHz ±20ppm Kryształy 12pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3
Numer produktu DigiKey
50-ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3
Opis
CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Pojemność obciążenia
12pF