GYF1J121MCQ1GS
Numer produktu DigiKey
GYF1J121MCQ1GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
493-GYF1J121MCQ1GSCT-ND - Taśma cięta (CT)
493-GYF1J121MCQ1GSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GYF1J121MCQ1GS
Opis
CAP ALUMHYB 120UF 20% 63V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 30mOhm 4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Nichicon
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
300 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
120 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
63 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C