CX3225SA25000H0HSSC1
Numer produktu DigiKey
478-CX3225SA25000H0HSSC1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-CX3225SA25000H0HSSC1CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-CX3225SA25000H0HSSC1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CX3225SA25000H0HSSC1
Opis
XTAL/3.2X2.5MM/25MHZ/12PF/+-20PP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±20ppm Kryształy 12pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa / skrzynia
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)