P006-L15-HG10
Numer produktu DigiKey
TL2442-ND
Producent
Numer produktu producenta
P006-L15-HG10
Szczegółowy opis
15,00' (4,57m) Przewód zasilający Czarne NEMA 5-15P na IEC 320-C13 SJT
Długość
15,00' (4,57m)
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
cUL, UL
Napięcie znamionowe
125V~
Prąd znamionowy (A)
10A
Temperatura robocza
-20°C - 105°C
Przekrój przewodu
18 AWG