P006-L06-HG10
Numer produktu DigiKey
TL2439-ND
Producent
Numer produktu producenta
P006-L06-HG10
Opis
HOSPITAL-GRADE POWER CORD, NEMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6,00' (1,83m) Przewód zasilający Czarne NEMA 5-15P na IEC 320-C13 SJT
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Producent
Eaton Tripp Lite
Długość
6,00' (1,83m)
Opakowanie
Zbiorcze
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
cUL, UL
Status części
Aktywny
Zaaprobowane kraje
Kanada, Stany Zjednoczone
Styl
Wtyki męskie (ostrzowe) - gniazda żeńskie (szczelinowe)
Kolor
Czarne
Złącze 1.
NEMA 5-15P
Napięcie znamionowe
125V~
Złącze 2.
IEC 320-C13
Prąd znamionowy (A)
10A
Liczba żył
3
Temperatura robocza
-20°C - 105°C
Typ sznura
SJT
Funkcje
Standard szpitalny, blokada
Przekrój przewodu
18 AWG