P006-L25-HG15
Numer produktu DigiKey
TL2443-ND
Producent
Numer produktu producenta
P006-L25-HG15
Szczegółowy opis
25,00' (7,62m) Przewód zasilający Czarne NEMA 5-15P na IEC 320-C13 SJT
Długość
25,00' (7,62m)
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
cUL, UL
Napięcie znamionowe
125V~
Prąd znamionowy (A)
15A
Temperatura robocza
-20°C - 105°C
Przekrój przewodu
14 AWG