P006-L10-HG10
Numer produktu DigiKey
TL2441-ND
Producent
Numer produktu producenta
P006-L10-HG10
Szczegółowy opis
10,00' (3,05m) Przewód zasilający Czarne NEMA 5-15P na IEC 320-C13 SJT
Długość
10,00' (3,05m)
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
CSA, UL
Napięcie znamionowe
125V~
Prąd znamionowy (A)
10A
Temperatura robocza
-20°C - 105°C
Przekrój przewodu
18 AWG