ACE2V3225-201-R
Numer produktu DigiKey
283-ACE2V3225-201-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-ACE2V3225-201-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-ACE2V3225-201-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACE2V3225-201-R
Opis
CMC 200UH 70MA 2LN 9.5KOHM SMD
Szczegółowy opis
200 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 9.5 kOhms @ 10 MHz 70mA DCR 5,5Ohm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
70mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
5,5Ohm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
9.5 kOhms @ 10 MHz
Wysokość (maks.)
0,098" (2,50mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
200 µH @ 100 kHz