ACE1V3225-201-R
Numer produktu DigiKey
283-ACE1V3225-201-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-ACE1V3225-201-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-ACE1V3225-201-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACE1V3225-201-R
Opis
CMC 200UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
Szczegółowy opis
200 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 70mA DCR 4,8Ohm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
4,8Ohm
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,098" (2,50mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
200 µH @ 100 kHz
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Prąd znamionowy (maks.)
70mA