SRF3216A-222Y
Numer produktu DigiKey
SRF3216A-222YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRF3216A-222YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRF3216A-222YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF3216A-222Y
Opis
CMC 200MA 2LN 2.2 KOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 2.2 kOhms @ 100 MHz 200mA DCR 1,2Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRF3216A-222Y Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
1,2Ohm
Producent
Bourns Inc.
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,087" (2,20mm)
Liczba linii
2
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Impedancja przy częstotliwości
2.2 kOhms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
200mA