ACE2V3225-101-R
Numer produktu DigiKey
283-ACE2V3225-101-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-ACE2V3225-101-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-ACE2V3225-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACE2V3225-101-R
Opis
CMC 80UH 100MA 2LN 3KOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
80 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 3 kOhms @ 10 MHz 100mA DCR 3,12Ohm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
100mA
Producent
Eaton - Electronics Division
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
3,12Ohm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ filtra
Linia sygnału
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
2
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
3 kOhms @ 10 MHz
Wysokość (maks.)
0,098" (2,50mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
80 µH @ 100 kHz