SMAJ60A-13-F | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | SMAJ60A-13-F |
Opis | TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMA |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 96,8V Zacisk 4,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | SMAJ60A-13-F Modele |
Kategoria | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 4,1A |
Prod. | Moc - szczytowa impulsu 400W |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zabezpieczenie linii zasilającej Brak |
Status części Aktywny | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Typ Zener | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Kanały jednokierunkowe 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 60V | Obudowa / skrzynia DO-214AC, SMA |
Napięcie - przebicia (min.) 66,7V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 96,8V | Bazowy numer produktu |