V20KM100-M3/H
Numer produktu DigiKey
112-V20KM100-M3/HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-V20KM100-M3/HCT-ND - Taśma cięta (CT)
112-V20KM100-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V20KM100-M3/H
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 4.2A FLATPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 4,2A Montaż powierzchniowy FlatPAK (5x6)
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
250 µA @ 100 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
1900pF przy 4V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Typ mocowania
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
4,2A
Obudowa dostawcy urządzenia
FlatPAK (5x6)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
760 mV @ 20 A
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 165°C
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)