SMAJ188CA
Numer produktu DigiKey
18-SMAJ188CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-SMAJ188CACT-ND - Taśma cięta (CT)
18-SMAJ188CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ188CA
Opis
TVS DIODE 188VWM 304VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
304V Zacisk 1,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
304V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
1,4A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
188V
Napięcie - przebicia (min.)
209V