PDS5100-13
Numer produktu DigiKey
PDS5100DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
PDS5100DICT-ND - Taśma cięta (CT)
PDS5100DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PDS5100-13
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 5A Montaż powierzchniowy PowerDI™ 5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PDS5100-13 Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 100 V
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI™ 5
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
5A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
790 mV @ 5 A