UPS5100E3/TR13
Numer produktu DigiKey
150-UPS5100E3/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
150-UPS5100E3/TR13CT-ND - Taśma cięta (CT)
150-UPS5100E3/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UPS5100E3/TR13
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERMITE
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 5A Montaż powierzchniowy Powermite 3
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
150pF przy 4V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
Powermite 3
Prąd - średni wyprostowany (Io)
5A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 125°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
810 mV @ 5 A