BZT585B5V6T-7 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Rohm Semiconductor
W magazynie: 29 649
Arkusz danych
onsemi
onsemi
W magazynie: 8
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 197
Diody - Zenera 5.6 V 350 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-523
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZT585B5V6T-7
Numer produktu DigiKey
BZT585B5V6T-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZT585B5V6T-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZT585B5V6T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT585B5V6T-7
Opis
DIODE ZENER 5.6V 350MW SOD523
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZT585B5V6T-7 Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 100 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Moc - maks.
350 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
40 Ohms