SZMM5Z5V6ST1G
Numer produktu DigiKey
488-SZMM5Z5V6ST1GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
488-SZMM5Z5V6ST1GCT-ND - Taśma cięta (CT)
488-SZMM5Z5V6ST1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZMM5Z5V6ST1G
Opis
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD523
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.6 V 500 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-523
Modele EDA/CAD
SZMM5Z5V6ST1G Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
40 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 2 V