EDZVFHT2R5.6B
Numer produktu DigiKey
EDZVFHT2R5.6BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
EDZVFHT2R5.6BCT-ND - Taśma cięta (CT)
EDZVFHT2R5.6BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EDZVFHT2R5.6B
Opis
DIODE ZENER 5.61V 150MW EMD2
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.61 V 150 mW ±2,13% Montaż powierzchniowy EMD2
Modele EDA/CAD
EDZVFHT2R5.6B Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 2.5 V
Prod.
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Tolerancja
±2,13%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
150 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms