APTD1608SURCK
Numer produktu DigiKey
754-1541-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-1541-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-1541-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APTD1608SURCK
Opis
LED RED CLEAR CHIP SMD
Szczegółowy opis
Czerwone 630nm Wskaźniki LED - dyskretne 1,95V 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
APTD1608SURCK Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,95V
Prod.
Prąd - próby
20mA
Długość fali - szczytowa
645nm
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
1,10mm
Rozmiar soczewki
Śr. 0,70mm