BV302S12010
Numer produktu DigiKey
3388-BV302S12010-ND
Producent
Numer produktu producenta
BV302S12010
Opis
PWR XFMR 1VA TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1VA Transformatory mocy 230V Pierwotne 12V Wtórne 83mA Otwór przelotowy
Kategoria
Uzwojenia pierwotne
Pojedynczy
Producent
Zettler Magnetics
Uzwojenia wtórne
Pojedynczy
Seria
Odczep środkowy
Brak
Opakowanie
Rurka
Moc - maks.
1VA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - pierwotne
230V
Styl zakończenia
Wtyk PC
Napięcie - wtórne (pełne obciążenie)
12V
Rozmiar / wymiar
32,80mm L x 27,80mm B
Prąd - wyjściowy (maks.)
83mA