3239-18-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN105B-500-ND
1175-3239-18-1-0500-001-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3239-18-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG BLK 500'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Czarne 3000V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,098" (2,48mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,025" (0,63mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
3000V
Typ kabla
Temperatura robocza
-50°C - 150°C