3239-18-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN105B-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
3239-18-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG BLK FOOT
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Czarne 3000V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,098" (2,48mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,025" (0,63mm)
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
3000V
Typ kabla
Temperatura robocza
-50°C - 150°C