3132-22-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN100R-500-ND
1175-3132-22-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-22-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG RED
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 22/0,0055" Czerwone 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
22/0,0055"
Parametry znamionowe
Typ UL 3132
Materiał żyły
Funkcje
Wysoka temperatura, odporność na olej
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 59 227 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 500'
W magazynie: 27
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 500'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 500'
W magazynie: 37
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 500'
W magazynie: 11
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 500'
W magazynie: 2000
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG RED 250'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'