1569-22-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN528B-500-ND
1175-1569-22-1-0500-001-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-22-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRAND 22AWG BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Czarne 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
17/0,0063"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 171 632 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 500'
W magazynie: 15319
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 500'
W magazynie: 31
HOOK-UP STRND 22AWG RED 500'
W magazynie: 28
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG BRN
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'