21458-22-2-0500-0104-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN190BR-500-ND
1175-21458-22-2-0500-0104-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
21458-22-2-0500-0104-1-TS
Opis
CABLE 2COND 22AWG BLK/RED
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Przewodowy Wielokrotny przewodnik Kabel Czarne, czerwone 22 AWG 500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,126" (3,20mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300 V
Przekrój przewodu
Temperatura robocza
-10°C - 80°C
Splot żyły
17/0,0063"
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0150" (0,381mm)