21458-20-2-0500-0104-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN180BR-500-ND
1175-21458-20-2-0500-0104-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
21458-20-2-0500-0104-1-TS
Opis
CABLE 2COND 20AWG BLK/RED 500'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Przewodowy Wielokrotny przewodnik Kabel Czarne, czerwone 20 AWG 500,0' (152,4m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,141" (3,58mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Kolor płaszcza
Czarne, czerwone
Typ kabla
Parametry znamionowe
Typ UL 21458
Liczba żył
2
Napięcie
300 V
Przekrój przewodu
Temperatura robocza
-10°C - 80°C
Splot żyły
21/0,0071"
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0150" (0,381mm)