21458-22-2-0500-0402-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN190WR-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
21458-22-2-0500-0402-1-TS
Opis
CABLE 2COND 22AWG RED/WH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Przewodowy Wielokrotny przewodnik Kabel Czerwone, białe 22 AWG 500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,126" (3,20mm)
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Nieaktualne
Kolor płaszcza
Czerwone, białe
Napięcie
300 V
Przekrój przewodu
Temperatura robocza
-10°C - 80°C
Splot żyły
17/0,0063"
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0150" (0,381mm)